Winda Stiltz – efektowny sposób na zwiększenie standardu domu

Reprezentacyjne ogrodzenie oraz piękny ogród to wizytówki domu, które świadczą o dobrym guście właścicieli i ich statusie. Nic jednak nie zastąpi radości z przebywania w nowoczesnym i komfortowym wnętrzu. Zobacz, jak wygodne może być mieszkanie w domu lub apartamencie z prywatną windą.

Winda do domu – unikalne rozwiązanie, które zachwyci Twoich gości

Czy często wracasz z pracy tak zmęczony, że marzysz tylko o tym, by przekroczyć próg i od razu znaleźć się w łóżku? Spełnienie Twoich marzeń jest teraz możliwe. I to niemal w dosłowny sposób! Zamiast przysypiać ze zmęczenia na kanapie, zamów montaż windy domowej w hallu. A następnie wjedź nią bezpośrednio do sypialni i korzystaj z relaksu. Dzięki nowoczesnym oraz niewielkim windom dwuosobowym takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w domu, jak i dwupoziomowym mieszkaniu.

Komfortowy dźwig zwiększy Twój komfort nie tylko po powrocie z pracy, ale również podczas urlopu i celebrowania ważnych uroczystości. Czy wyobrażasz sobie, jak mile zaskoczeni będą Twoi goście, gdy zamiast wchodzenia po schodach zaproponujesz im przejazd luksusową windą?

Winda DUO – efektowna, praktyczna i łatwa w montażu

To niewielkie, lecz wygodne urządzenie usprawni komunikację w Twoim domu, stanowiąc komfortową alternatywę dla schodów prowadzących na piętro. Winda DUO pozwoli Ci także utworzyć zupełnie nowe połączenia pomiędzy dowolnym pomieszczeniami – np. sypialnią i jadalnią lub gabinetem i biblioteczką. Będzie również niezastąpiona przy transportowaniu ciężkich walizek lub sprzętu sportowego ze strychu.

apartament z windą

Modułowa konstrukcja windy do domu Stiltz sprawia, że nie trzeba jej montować do ściany. Założenie urządzenia w mieszkaniu dwukondygnacyjnym lub domu zajmuje zwykle 1 dzień i nie wymaga przeprowadzania zaawansowanych prac budowlanych. Wystarczy przebić strop, aby umożliwić windzie przemieszczanie się pomiędzy piętrami, zamontować urządzenie i cieszyć się komfortem płynącym z korzystania z prywatnego dźwigu.

Winda TRIO – idealna dla dużej rodziny i starszych rodziców

Oprócz dwuosobowego modelu DUO dostępna jest także winda dla 3 osób, która stanowi wspaniałe rozwiązanie dla wielopokoleniowej familii. Dzięki niej schorowani dziadkowie lub starsi rodzice będą mogli samodzielnie, wygodnie i bezpiecznie przemieszczać się pomiędzy piętrami. Nawet wtedy, gdy wcześniej unikali chodzenia po schodach z powodu bólu nóg lub obawy przed upadkiem ze stopni.

winda do mieszkania dwupoziomowego

Apartament z windą Stiltz pozwoli także poczuć się bezpiecznie rodzicom w starszym wieku, którzy mieszkają sami. Montaż nowoczesnego urządzenia w ich domu lub mieszkaniu sprawi, że odzyskają swobodny dostęp do wszystkich pomieszczeń. A w razie pogorszenia się stanu zdrowia, będą mogli samodzielnie korzystać z windy nawet wtedy, gdy zaczną poruszać się na wózku inwalidzkim.

winda dla 3 osób

Prywatna winda domowa Stiltz – kluczowe zalety

Praktyczne zastosowanie domowego podnośnika DUO lub TRIO sprawi, że życie Twojej rodziny stanie się łatwiejsze i bardziej komfortowe. Efektowny design urządzenia wywrze duże wrażenie na gościach, którzy zapamiętają Twój dom jako wyjątkowy. A jeżeli kiedykolwiek zapragniesz sprzedać apartament z prywatną windą, to jego cena będzie wyższa niż przed montażem. Windy domowe Stiltz mają jednak znacznie więcej zalet. Poznaj je, wchodząc na stronę: www.windy-domowe.pl lub kontaktując się z naszym ekspertem.

winda domowa

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania pod numerami tel.: +48 692 44 94 74 lub +48 726 422 975. Czekamy też na Twoją wiadomość pod adresem e-mail: [email protected].

Zapraszamy do kontaktu!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

Redakcja businessandlife.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.