Z jakich usług skorzystasz w PragmaGO?

Szukasz zewnętrznego finansowania dla swojej firmy? Chcesz uniknąć zatorów płatniczych i opłacić bieżące wydatki? A może na horyzoncie czeka okazja rynkowa, której nie można przegapić? Wybierz jedną z usług finansowych w PragmaGO – faktoring albo finansowanie podatków lub zakupów. Dzięki szybkiemu wypełnieniu formularza online oszczędzisz przy tym sporo czasu! Na czym polegają te rozwiązania i kiedy warto z nich skorzystać? Sprawdź!

Faktoring i finansowanie faktur

Wystawiasz faktury z odroczonym terminem płatności, np. 30-60 dni? Nie musisz czekać tak długo na gotówkę – otrzymasz ją od PragmaGO nawet w kilka godzin. Jak to możliwe? Tak właśnie działa faktoring. Później w terminie spłaty faktury Twój kontrahent nie przelewa już pieniędzy na Twoje konto, a do PragmaGO.

Dzięki temu masz gotówkę na bieżące wydatki lub inne koszty firmowe, zamiast czekać na spłatę kilkanaście-kilkadziesiąt dni. To zapewnia płynność finansową i pozwala uniknąć zatorów płatniczych! Możesz zająć się prowadzeniem biznesu bez obaw, że zabraknie Ci pieniędzy.

Faktoring to opcja dla tych przedsiębiorców, którzy wystawiają regularnie faktury tym samym kontrahentom. Finansowanie faktur to z kolei usługa jednorazowa – jeśli zależy Ci na szybszym uzyskaniu gotówki od czasu do czasu.

Finansowanie podatków

Zbliża się termin zapłaty podatku (VAT, PIT, CIT) albo ZUS-u? Jeśli nie możesz opłacić tych zobowiązań w terminie, skorzystaj z finansowania podatków w PragmaGO. Na czym polega to rozwiązanie? Uzyskujesz pieniądze na spłatę bieżących danin do urzędu, a później oddajesz je w ratach – od 3 do 12 części. 

Finansowanie podatków jest dla Ciebie, jeśli nie chcesz mieć żadnych zaległości podatkowych – zależy Ci na zachowaniu wysokiej wiarygodności. Dzięki temu unikasz również kar za brak płatności w terminie czy odsetek. Zobowiązanie spłacasz wygodnie i rozłożone na raty.

Finansowanie zakupów

Chcesz szybko zrobić zakupy firmowe, ale w danym momencie nie masz tyle gotówki? W nagłych wypadkach, gdy pojawia się niepowtarzalna okazja, sprawdzi się finansowanie zakupów w PragmaGO. To alternatywa dla usług bankowych, która polega na opłaceniu przez PragmaGO faktury do 100 tys. złotych za towary czy usługi – później spłacasz tę kwotę co miesiąc, w 3-24 ratach.

Dzięki temu możesz rozwijać swój biznes bez obaw, że nie masz pieniędzy na niezbędne zakupy. To wygodna i bezpieczna opcja.

Kto może skorzystać z usług w PragmaGO?

Rodzaj przedsiębiorstwa (jednoosobowa działalność gospodarcza lub spółka), jego wielkość (mikro-, mała czy średnia firma) czy branża, w której działasz – to nie ma znaczenia. Usługi w PragmaGO są dostępne bez względu na takie czynniki. 

Wystarczy wypełnić formularz online. W kilka minut złożysz internetowy wniosek o wybrane przez siebie finansowanie. Dzięki temu oszczędzisz sporo czasu – nie musisz ruszać się z domu czy biura.  

Interesują Cię usługi finansowe i szukasz finansowania dla swojej firmy? Poczytaj więcej na stronie: https://pragmago.pl/

Artykuł sponsorowany

Redakcja businessandlife.pl